+90 553 854 05 05 info@ardapelen.com
Hizmetlerimiz hakkında

bilgi almak için formu doldurun

GÖNDER

Aleyna/Türkiye

Ben ameliyat olalı henüz 5 ay oldu. Olmadan önce çok tedirgindim çünkü burun ameliyatı çok önemli bir operasyon olmakla birlikte, operasyonu yapacak doktor da çok önemli. Arda Bey’in uzun zamandır takipçisiydim ve tereddüt etmeden kendisine ameliyat olmaya karar verdim. Şu an dediğim gibi 5. ayım ve hiçbir problemim yok. Her şey tam anlamıyla istediğim gibi oldu. Her şey için teşekkürler…

Burak/Türkiye

Tavsiyelerin de ötesindesiniz. Ameliyat öncesi ve sonrasında gösterdiğiniz ilgi ve alakanızdan söz etmiyorum bile. İyi ki gitmişim dediğim doktorların arasında birincisiniz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Eda /Türkiye

Öncelikle en büyük şansımız siz oldunuz Arda Bey. Önceliğiniz her zaman hastanın istekleri oldu. Ben ve 3 arkadaşım artık minicik burnumuzla çok daha güzeliz sayenizde. Mütevaziliğiniz ve beceriniz başarılarınızın devamını getirecektir eminim. Size çok çok çok teşekkür ediyoruz.

Elise /Florida

Thank you so much Dr. Pelen. You did such an amazing job!!!! I couldn’t have asked for a more perfect result. Your hands are like magic. After seeing your work on other patients, I was so impressed. I flew to Istanbul from the United States because I loved your work so much. Dr. Pelen you are more than talented.. you’re life changing!!! I absolutely love my new nose!!!! You’re the best!! çok teşekkür ederim!!!! <3

Esra/Türkiye

Yıllarca nefes alamama sorunumu öteleyip durmuştum. Son zamanlarda geceleri hiç uyuyamayacak halde, durumdan bir hayli rahatsızdım ki bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Arda Bey ile tanıştım. Tanır tanımaz da güvenebileceğim doktorun o olduğunu anladım, ki beni hiç yanıltmadı . Ben de birkaç tanıdığımın daha kendisine ameliyat olmasına vesile oldum. İki yıl oldu minik burnumla tanışalı, iki yıldır da her ay bir kaç kişi doktorumun kim olduğunu ve operasyon/sonuçları hususunda sosyal medyadan ulaşıyor. Açık söylüyorum operasyondan önce nasıl bir yüz ile karşılaşacağımı çok merak ediyordum, iyi bir sonuca emindim ama beklentimi de yüksek tutmamıştım. Sargılar açıldığında ilk şoku yaşadım; aynaya bakışım hala aklımda. ️Aslında şiş ama bir o kadar da güzelleşmiş burnum. Vakit geçtikçe şişler indi, güzel görüntü iyice belirginleşti. O günlerde bir yazı yazmıştım. Operasyon sonrası ilk duyduğum koku mandalina kokusuydu ve o mandalina kokusunu her duyduğumda Arda Hoca’ya, hala minnettarım. Yılmadan, yorulmadan mütevazi, başarılı çalışmaları, gülen yüzü, memnun hastaları hiç bitmesin. Her şey için ve hala iletişimde olabildiğimiz için çokça teşekkürler Arda Bey.

Meltem/Türkiye

Sevgili Arda Hocam ,sizi bulmam büyük şanstı. Aynaya her baktığımda gördüğüm tatlış burnumu daha çok seviyorum. Günden güne daha da güzelleşti ve benden sonra size yönlendirdiğim herkes de çok memnun kaldı. Hocam samimiyetiniz ve gülen yüzünüz için de ayrıca teşekkürler. İyi ki sizi tanımışım . Sevgiler…

Merve /Türkiye

Ameliyat öncesi verdiği güvenle, güler yüzü ve samimiyeti ile ağrısız, sızısız ve mükemmel sonuçlanan bir ameliyat. Ameliyat sonrası için bütün söylemleri harfiyen gerçekleşen muazzam bir doktor.

Michelle /Paris

The operation was very well. I had no pain and no swelling in my face after surgery. Dr Arda Pelen Works very clean and Professional.He is the best doctor i know and i can only recommend him. Love my new nose.

Nazlı/Türkiye

Dört ay önce burun ameliyatı oldum ve her şey o kadar kolay ve güzel gelişti ki, minnettarım. Arda Hoca’nın instagram profilini incelediğimde, yapmış olduğu burunları çok beğendim. Kendisi ile görüşmeye gittiğim gün , içimde zaten hiç şüphe kalmamıştı. Çünkü hasta-doktor ilişkisinde en önemli şeylerden biri, doktorun sizi anlamasıdır. Arda Hocam’a çok teşekkür ediyorum. İyi ki onu tanımışım ve iyi ki burnumu ona emanet etmişim.

Sumeyye/Almanya

Ich war sehr lange auf der Suche nach einem guten Arzt. Da ich eine breite und knochige Nase hatte, war mir das Endergebnis umso wichtiger. Aus diesem Grund sollte es ein Arzt sein, welcher nur Nasen operiert und spezialisiert auf die Ästhetik ist.

Zainah /Bahrain

Thank you for your careful care and hard work .You’re doing a wonderfull job.You made me feel safe ,cared for and comfortable.Your surgery gave my life a new begining.I can breathe very well and my nose looks amazing.You’ve made such a difference in my life and i will be grateful to you.I am so glad i made the choice to become your patient 😊

Copyright©2017 Arda Pelen - Her hakkı saklıdır.